Serwis acer kraków
Serwis IBM Kraków
Serwis lenovo Kraków
Serwis asus Kraków
Serwis fujitsu Kraków
Serwis sony Kraków
Serwis packard bell Kraków
Serwis msi Kraków
Serwis maxdata Kraków
Serwis emachines kraków
Serwis HP Kraków
Serwis DELL Kraków
Promocje:


Artykuły:
  Koniec Windowsa XP?
  Serwis pod ręką
Naprawy - Objawy - Zakres działalności:
  Serwis laptopów kraków
  Serwis laptopów wieliczka
  Serwis komputerowy kraków
  Serwis komputerowy Wieliczka
  Serwis - Naprawa monitorów
  Pogotowie komputerowe Kraków
  Naprawa komputerów kraków
  Taxi bagażowe kraków
  Przeprowadzki Kraków
  Naprawa komputerów Wieliczka
  Outsourcing IT Kraków
  Informatyczna obsługa firm kraków
  Reballing Kraków
  Reballing, paski, artefakty
  Naprawa, czyszczenie chłodzenia laptopa
  Tonery, Tusze - Kraków, Wieliczka
  Domeny i Hosting
  Wylewki Kraków
  Fotowoltaika Kraków


Serwis laptopów kraków

Od 2005 r. specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów. Przez cały ten czas zdobywaliśmy doświadczenie. Dziś wiemy, które układy BGA i SMD są wadliwe, jaki sprzęt można naprawiać, a jakiego zwyczajnie nie ma sensu, z uwagi na wady fabryczne i notorycznie powtarzające się usterki.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w lutowaniu układów BGA - reballing. Wykonujemy go we własnym zakresie w krakowie, nie korzystamy z usług zewnętrznych serwisów.

Wszystkie układy BGA dostarczane są przez sprawdzonych dostawców. W ten sposób omijamy używane, wymyte układy chińskie sprzedawane jako nowe!

Przed reballingiem dokonujemy pomiarów parametrów układów, tak by wiedzieć czy dany układ nie jest uszkodzony, a tym samym reballing nie pójdzie na marne. Na usługi z zakresu serwisowania laptopów udzielamy gwarancji, która w zależności od rodzaju usługi wynosi od 3-12msc.

Kompu oferowany jest serwis laptopów?

Serwis laptopów oferujemy dla klientów z krakowa oraz Wieliczki. Dla klientów z Wieliczki serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 17.00 z zastrzeżeniem, że  we wtorki oraz czwartki mogą zdarzyć się wyjazdy serwisowe do krakowa!

Serwis laptopów Kraków 24h

Jako nieliczni z małopolski dajemy możliwość sprawdzenia statusu naprawy laptopa online! Nie musissz dzwonić i pytać o stan Twojego laptopa lub diagnozę, wszystkie informacje znajdziesz po zalogowaniu się do naszego systemu online!

Serwis laptopów Kraków i okolice!

Serwis nasz najczęściej obsługuje klientów z miasta Kraków i jego okolic. Niektóre usterki pozwalają na naprawę laptopa na miejscu u klienta, a niektóre wymagają przyniesienia go do naszego serwisu w krakowie lub odebrania przez naszego pracownika.

Chcąc spełnić oczekiwania coraz szerszej grupy klientów, serwis nasz postanowił rozpocząć świadczenie swoich usług poza granicami miasta Kraków oraz poza obszarem powiatu Krakowskiego.

Wprowadziliśmy sprawdzanie statusu napraw online oraz możliwość przysłania laptopa do naszego serwisu kurierem. Zlecenie takie wymaga bezpośredniego kontaktu z nami oraz wypełnienia specjalnego formularza.

© 2005-2016 ITever Realizacja: WebProm - Agencja Interaktywna
Strona główna | itever.biz | Oferta | O nas | Referencje | Kontakt