Serwis acer kraków
Serwis IBM Kraków
Serwis lenovo Kraków
Serwis asus Kraków
Serwis fujitsu Kraków
Serwis sony Kraków
Serwis packard bell Kraków
Serwis msi Kraków
Serwis maxdata Kraków
Serwis emachines kraków
Serwis HP Kraków
Serwis DELL Kraków
Promocje:


Artykuły:
  Koniec Windowsa XP?
  Serwis pod ręką
Naprawy - Objawy - Zakres działalności:
  Serwis laptopów kraków
  Serwis laptopów wieliczka
  Serwis komputerowy kraków
  Serwis komputerowy Wieliczka
  Serwis - Naprawa monitorów
  Pogotowie komputerowe Kraków
  Naprawa komputerów kraków
  Taxi bagażowe kraków
  Przeprowadzki Kraków
  Naprawa komputerów Wieliczka
  Outsourcing IT Kraków
  Informatyczna obsługa firm kraków
  Reballing Kraków
  Reballing, paski, artefakty
  Naprawa, czyszczenie chłodzenia laptopa
  Tonery, Tusze - Kraków, Wieliczka
  Domeny i Hosting
  Wylewki Kraków
  Fotowoltaika Kraków


Serwis komputerowy kraków

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu komputerowego działającego w Krakowie i Wieliczce. Posiadamy ponad 14sto letnie doświadczenie w naprawie komputerów. Serwisujemy komputery na miejscu u klienta oraz w naszym serwisie. W sytuacjach współpracy uregulowanej umową dopuszczamy wypożyczenie naszych komputerów na czas naprawy.

Zakres usług serwisu komputerowego:

Serwisujemy komputery bez względu na zaistaniałą awarię oraz wiek sprzętu. Posiadamy dostęp do nowych części oraz starszych używanych, przetestowanych przez nas i objetych dodatkową gwarancją rozruchową.

Posiadamy również sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne, które pomagają w precyzyjnym określeniu źródła problemu.

Przy każdej naprawie bierzemy pod uwagę wiek i wartość sprzętu oraz cenę ewentualnej naprawy. Po zdiagnozowaniu komputera przedstawiamy klientowi cenę naprawy składającą się z ceny usługi serwisowej oraz cen ewentualnych podzespołów bazowych. Propozycji dokonujemy za pośrednictwem naszego systemu sprawdzania statustu naprawy online lub telefonicznie. Dopiero jak klient wyrazi chęć naprawy komputera i zaakceptuje koszty, wykonujemy naprawę.

Jak działa serwis komputerowy?

Nasz serwis komputerowy działa w lokalu usługowym oraz świadczy serwisowanie komputerów z dojazdem do klienta. W przypadku dojazdów do klienta wyznaczane są terminy wizyt według kolejności zgłoszeń. W przypadku kiedy komputera nie da się naprawić na miejscu, serwisant proponuje zabranie go do serwisu. Po akceptacji takiej formy naprawy przez klienta, serwisan jest zobowiązany do wystawienia potwierdzenia(rewersu) zabrania sprzętu do serwisu z opisem sprzętu, datą przyjęcia komputera do serwisu oraz objawami/rodzajem usterki. 

Serwis komputerowy dostępny 24h?!

Niestety nasz serwis komputerowy nie jest czynny całą dobę ale wprowadziliśmy sprawdzanie statusu naprawy online. Dzięki temu zastosowaniu nie muszą Państwo dzwonić do naszego serwisu i pytać o stan naprawy lub diagnozy(czego oczywiście nie zabraniamy robić ;-)), tylko możecie się zalogować do naszego panelu. Login i hasło otrzymacie Państwo przy oddaniu komputera lub laptopa do naszego serwisu!

W celu zalogowania się do naszej aplikacji należy wpisać otrzymany wcześniej login i hasło w prawym górnym rogu ekranu w ramce "Status Naprawy Onlline". Po zalogowaniu otrzymują Państwo widok na wykaz sprzętu w naszym serwisie z podziałem na komputery, laptopy, drukarki oraz monitory. W specjalnej rubryce widnieją opisy sprzętu oraz info jakie opublikował serwis. Serwis onlline jest tak przystosowany żeby nie trzeba było sprawdzać statusu naprawy komputera nonstop. Po zmianie statusu dokonanej przez serwisanta, wysyłany jest automatyczny mail z informacją o tym fakcie.

Zapraszamy do korzystania z uslug naszego serwisu komputerowego prowadzonego stacjonarnie dla klientów z miejscowości Kraków, wieliczka oraz onlline i za pośrednictwem kuriera dla klientów z całej Polski!

© 2005-2016 ITever Realizacja: WebProm - Agencja Interaktywna
Strona główna | itever.info | Oferta | O nas | Referencje | Kontakt