Serwis acer kraków
Serwis IBM Kraków
Serwis lenovo Kraków
Serwis asus Kraków
Serwis fujitsu Kraków
Serwis sony Kraków
Serwis packard bell Kraków
Serwis msi Kraków
Serwis maxdata Kraków
Serwis emachines kraków
Serwis HP Kraków
Serwis DELL Kraków
Promocje:


Artykuły:
  Koniec Windowsa XP?
  Serwis pod ręką
Naprawy - Objawy - Zakres działalności:
  Serwis laptopów kraków
  Serwis laptopów wieliczka
  Serwis komputerowy kraków
  Serwis komputerowy Wieliczka
  Serwis - Naprawa monitorów
  Pogotowie komputerowe Kraków
  Naprawa komputerów kraków
  Taxi bagażowe kraków
  Przeprowadzki Kraków
  Naprawa komputerów Wieliczka
  Outsourcing IT Kraków
  Informatyczna obsługa firm kraków
  Reballing Kraków
  Reballing, paski, artefakty
  Naprawa, czyszczenie chłodzenia laptopa
  Tonery, Tusze - Kraków, Wieliczka
  Domeny i Hosting
  Wylewki Kraków
  Fotowoltaika Kraków


Przeprowadzki Kraków

Przeprowadzki Kraków

Służymy pomocą w zakresie przeprowadzania serwerowni oraz biur informatycznych posiadających sporą bazę sprzętu IT. Komputery, monitory i peryferia podlegające przeprowadzką do nowych lokalizacji są starannie pakowane. Z uwagi na mogące wystąpić uszkodzenia dysków twardych podczas transportu sprzętu, w naszym taxi bagażowym sprzęt it, a w szczególności komputery i laptopy kładzione są na specjalnej macie amortyzującej oraz charakteryzującej się dużym czynnikiem izolacyjnym. Dzięki temu jesteśmy pewni tego, że podczas transportu nie będą oddziaływać na sprzęt żadne ładunki elektrostatyczne.

Przeprowadzki serwerowni

Z uwagi na newralgiczny charakter danych oraz czasu działania usług na serwerach, często przeprowadzki serwerowni z Krakowa podzielone są na etapy. W każdym z nich jedzie tylko część serwerów. Pozwoli to utrzymać w działaniu ciągłość usług serwerowni oraz ograniczy niebezpieczeństwo uszkodzeń wszystkich serwerów, sabotaż czy inne losowe zdarzenia.

Przeprowadzki serwisów it

Nie często ale jednak zdarzają się przeprowadzki serwisów laptopów lub ogólnie komputerów. Tu sprawa jest podobna jak w przypadku przeprowadzek serwerowni jednak jest nieco więcej sprzętu do segregacji i opisu w odpowiednich paczkach. Zasilacze, płyty główne i wszelki nowy sprzęt, który należy tak spakować i przetransportować żeby nie uległo zniszczeniu. Prócz tego są jeszcze komputery klientów, którzy aktualnie oddali je do serwisu. Ze wszystkimi sprzętami należy obchodzić się ze szczególną uwagą tak by nie uszkodzić ich podczas przeprowadzki do nowej lokalizacji.

Przeprowadzki kraków IT ceny

Ceny przeprowadzek firm z branży IT są ustalane indywidualnie. Nie da się przyjąć jednej stawki ponieważ każda z firm posiada inną ilość sprzętu, rodzaj sprzętu i oczywiście inna jest lokalizacja transportu docelowego.

© 2005-2016 ITever Realizacja: WebProm - Agencja Interaktywna
Strona główna | itever.net | Oferta | O nas | Referencje | Kontakt